Кіно-Театр. 2022. №4
Permanent URI for this collection
Browse
Recent Submissions
- ItemМаріуполь в облозі. Короткий літопис за матеріалами ЗМІ(2022)Героїчні й трагічні події у Маріуполі відбувалися на очах усього цивілізованого світу. Свою доблесть у захисті своєї Батьківщини воїни полку "Азов" і морські піхотинці довели ще 2014 року. Тепер, упродовж майже трьох місяців війни росії проти України, в облозі, вони чинили опір ворогові. Подаємо коротку хроніку облоги міста і мужності його оборонців.
- ItemНаші воїни проти темної орди : На питання журналу "Кіно-Театр" відповідають діячі театру і кіно: Олександр Книга, Ірма Вітовська, Михайло Журавель, Олександр Муратов, Євген Курман, Олег Драч, Артемій Кірсанов, Сергій Дзюба(2022)На питання журналу "Кіно-Театр" відповідають діячі театру і кіно.
- ItemУкраїнський театр під час війни: 24 лютого - 24 квітня(2022) Котенок, ВікторіяНапередодні в українців був звичайний робочий день: кінотеатри показували фільми, філармонії – концерти, театри – вистави. Але вже наступного дня країна здригнулася від гучних вибухів. Це були ракетні удари, які нанесла о 4-ій годині ранку по усій території нашої держави рф після того, як президент путін оголосив про спецоперацію з метою нібито "демілітаризації та денацифікації України". У четвер 24 лютого 2022 року в Україні почалася широкомасштабна війна.
- ItemУкраїнське кіно набуло нового значення. CinemAid Ukraine Charity Film Marathon(2022)Всесвітній CinemAid Ukraine Charity Film Marathon триває У березні він відбувся в Торонто (Канада), Анкарі, Ізмірі й Анталії (Туреччина), Варшаві, а 18–20 квітня у столиці Болгарії Софії.
- ItemКуди рухатись українському кіно після війни(2022) Канівець, ІванПриблизно рік тому я написав про те, як наші кінематографісти проклали дорогу російськім танкам, добровільно взявши участь в завоюванні агресором нашого культурного простору ("Кіно-Театр" №5, 2021). Мета – закликати молоде покоління українських патріотів йти вчитися кіномистецтву, щоб при наступній спробі росії захопити Україну ми змогли даті їй відсіч ще до того, як пролунає перший постріл. Адже у переважної більшості нинішніх студентів університету імені Карпенка-Карого, з якими я спілкуюся як викладач, свідомість сформована російським кіно та серіалами, а також російським сегментом соцмереж, звідки вони отримують у тому числі й новини. Такі люди, на мій погляд, не зможуть стати українськими режисерами, а будуть "режисерами в Україні".