Кіно-Театр. 2022. №4

Permanent URI for this collection

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 27
 • Item
  Маріуполь в облозі. Короткий літопис за матеріалами ЗМІ
  (2022)
  Героїчні й трагічні події у Маріуполі відбувалися на очах усього цивілізованого світу. Свою доблесть у захисті своєї Батьківщини воїни полку "Азов" і морські піхотинці довели ще 2014 року. Тепер, упродовж майже трьох місяців війни росії проти України, в облозі, вони чинили опір ворогові. Подаємо коротку хроніку облоги міста і мужності його оборонців.
 • Item
  Український театр під час війни: 24 лютого - 24 квітня
  (2022) Котенок, Вікторія
  Напередодні в українців був звичайний робочий день: кінотеатри показували фільми, філармонії – концерти, театри – вистави. Але вже наступного дня країна здригнулася від гучних вибухів. Це були ракетні удари, які нанесла о 4-ій годині ранку по усій території нашої держави рф після того, як президент путін оголосив про спецоперацію з метою нібито "демілітаризації та денацифікації України". У четвер 24 лютого 2022 року в Україні почалася широкомасштабна війна.
 • Item
  Українське кіно набуло нового значення. CinemAid Ukraine Charity Film Marathon
  (2022)
  Всесвітній CinemAid Ukraine Charity Film Marathon триває У березні він відбувся в Торонто (Канада), Анкарі, Ізмірі й Анталії (Туреччина), Варшаві, а 18–20 квітня у столиці Болгарії Софії.
 • Item
  Куди рухатись українському кіно після війни
  (2022) Канівець, Іван
  Приблизно рік тому я написав про те, як наші кінематографісти проклали дорогу російськім танкам, добровільно взявши участь в завоюванні агресором нашого культурного простору ("Кіно-Театр" №5, 2021). Мета – закликати молоде покоління українських патріотів йти вчитися кіномистецтву, щоб при наступній спробі росії захопити Україну ми змогли даті їй відсіч ще до того, як пролунає перший постріл. Адже у переважної більшості нинішніх студентів університету імені Карпенка-Карого, з якими я спілкуюся як викладач, свідомість сформована російським кіно та серіалами, а також російським сегментом соцмереж, звідки вони отримують у тому числі й новини. Такі люди, на мій погляд, не зможуть стати українськими режисерами, а будуть "режисерами в Україні".