Життя, яке плине само собою. Сюзанна Бір

Брюховецька, Лариса
"Поліцейські виявили немовля в квартирі батьків-наркоманів. Воно було в умовах, несумісних з життям. Дитину врятував один з тих поліцейських, таємно викравши й усиновивши її. Однак через дуже короткий час...». Так починається анотація фільму "Другий шанс". Ця кримінально-детективна драма закінчується благополучно – через кілька років головний герой випадково зустріне в магазині доглянутого хлопчика років чотирьох, того самого, що міг загинути у своїх батьків, якби він його не викрав. Але красти чужих дітей заборонено. Як бачимо, проста історія, але складна колізія, а фіналу передує досить закручена інтрига, підсилена проблемою наркоманії в бездоганному акторському виконанні, а заодно й проблемою невмотивованих злочинів на грунті незрозумілих психічних розладів.
фільм "Другий шанс", Сюзанна Бір, зарубіжне кіно, тема гомосексуалізму, елемент казки, стаття
Брюховецька Л. І. Життя, яке плине само собою. Сюзанна Бір / Лариса Брюховецька // Кіно-Театр. - 2022. - № 4. - C. 26-29.