Снайдер, Тімоті
Перемога України у війні з росією – це єдиний шлях досягнення миру, і тому вона важлива для всього світу. Про це заявив письменник та історик, професор Єльського університету, постійний член Інституту гуманітарних наук у Відні Тімоті Снайдер у спеціальному зверненні під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну". Снайдер назвав 10 причин, чому ця перемога важлива не лише для України, а й для світу.
перемога у війні, безпека громадян, захист демократії, важливість перемоги України, стаття
Снайдер Т. Американський історик Тімоті Снайдер назвав десять причин, чому перемога України важлива для світу / [Укрінформ] // Кіно-Театр. - 2022. - № 4. - C. 18. - Укрінформ. 9.05.2022. Із посиланням на пресслужбу Фонду "Відкрий Україну".