Зустріч з Іншим як виклик

У збірнику вміщено тези доповідей учасників міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління" на тему "Зустріч з Іншим як виклик", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" 21-22 квітня 2023 року. Видання призначене для науковців, викладачів, студентів та аспірантів гуманітарних спеціальностей і всіх, кого цікавлять різноманітні форми філософської концептуалізації Іншого, а також ширше коло питань історії філософії та філософії культури.

Зустріч з Іншим як виклик : тези 15-ої міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління", Київ, НаУКМА, 21-22 квітня 2023 р.
    (Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2023) Пугач, Вероніка; Бакаєв, Микола; Пантелейчук, Єлизавета; Амельченко, Олександра
    Being and Not Being Like Others: Recognizing the Universal-Individual in Myself and in the Other
    (Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2023) Kaftanski, Wojciech
    Тези доповіді учасника 15-ої міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління" на тему "Зустріч з Іншим як виклик", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" 21-22 квітня 2023 року.
    The Real Transcending Itself (Through Love), Revisited
    (Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2023) Kolozova, Katerina
    The Other under Erasure: Lessons from the Phoenix (and Diotima)
    (Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2023) Marder, Michael