Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У збірнику вміщено тези доповідей учасників міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління" на тему "Зустріч з Іншим як виклик", що відбулася в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" 21-22 квітня 2023 року. Видання призначене для науковців, викладачів, студентів та аспірантів гуманітарних спеціальностей і всіх, кого цікавлять різноманітні форми філософської концептуалізації Іншого, а також ширше коло питань історії філософії та філософії культури.
Інший, розуміння суб'єктності, іншість, людська ідентичність, іншування, матеріали конференції
Зустріч з Іншим як виклик : тези 15-ої міжнародної наукової конференції "Філософія: нове покоління", Київ, НаУКМА, 21-22 квітня 2023 р. = Meeting the Other as a Challenge : 15th International Conference "Philosophy: the New Generation" Summaries of Reports Kyiv, NaUKMA, April 21-22, 2023 / [упоряд.: В. Пугач, М. Бакаєв, Є. Пантелейчук, О. Амельченко ; рец.: В. І. Менжулін, В. І. Кебуладзе] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - 82, [4] с.