121 Інженерія програмного забезпечення

Permanent URI for this collection

Освітня програма: "Інженерія програмного забезпечення"

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 38
 • Item
  Побудова багаторівневого веб-застосування на платформі Docker-контейнерів
  (2021) Бутенко, Ірина; Черкасов, Дмитро
  Через пандемію COVID-19 напрямок доставки їжі зафіксував колосальний зріст в 2020 році. Згідно з даними із ain.ua в 2021 році швидка доставка готової їжі з ресторанів виросте ще в 3-4 рази за рахунок зростання цифрових сервісів. Зважаючи на вищенаведені факти, для ресторану чи кафе в сучасних реаліях досить актуально мати інтернет-сервіс для доставки їжі. Найпопулярнішою платформою є Docker, тому розробка веб-сервісу для доставки їжі на цій платформі стала темою моєї курсової роботи.
 • Item
  Розробка сайту для інформування громадян та здійснення комунікації з органами місцевої влади ОТГ
  (2021) Чумаченко, Олександра; Гречко, Анастасія
  Мета курсової робити створити ресурс здатний задовольнити потребу зв'язку громадян об'єднаних територіальних громад з місцевою владою щодо питань, пропозицій та отримання інформації про новини та події в режимі онлайн. Результатом даної роботи є функціонуюча платформа для забезпечення зв'язку з місцевою владою, яка дозволяє створювати та редагувати новини і події, подавати звернення, розміщувати петиції та підтримує різні рівні доступу.
 • Item
  Розробка веб-застосування для спільного доступу до документів
  (2021) Коношенко, Сергій; Гречко, Анастасія
  Робота присвячена розробці веб-застосування для спільного доступу та редагування документів. В даній роботі розглянуто основні способи автоматичного вирішення конфліктів під час спільної роботи, а саме алгоритми OT та CRDT. Було розглянуто основі способи взаємодії сервера та клієнта в застосунках у реальному часі, а саме long polling, SSE та WebSockets, їхні переваги та недоліки. Клієнтська частина реалізована на бібліотеці для JavaScript – React. Серверна частина реалізована на програмні платформі Node.js, з використанням модулів Express, ShareDb та нереляційної бази даних MongoDb.
 • Item
  Розробка веб-сайту для підготовки водіїв з використанням HTML5 Web Workers
  (2021) Ровніна, Тетяна; Гречко, Анастасія
  Метою роботи є створення інформаційної веб-системи з необхідною інформацією для підготовки водіїв. В результаті виконання роботи були досліджені теоретичні основи та прикладні підходи до реалізації процесу створення веб-застосувань та використання засобів паралельного програмування на стороні клієнта.
 • Item
  Розробка платформи для організації спільного дозвілля та командних івентів
  (2021) Шкаровська, Наталія; Гречко, Анастасія
  Даною курсовою роботою передбачається розробка платформи для організації спільного дозвілля та командних івентів. Платформа має трирівневу архітектуру, клієнтська частина розроблена на TypeScript за допомогою бібліотеки React; сервер – на мові Python, за допомогою фреймворку Flask, а також SQL-Alchemy для реалізації ORM; використовувалася база даних PostgresSQL. Всі програмні компоненти задеплоєні в хмарний сервіс Heroku та доступні в мережі Інтернет. До даного проекту також було підключено сервіси Google: Map API, Map Autocomplete, Main Service, а також imgbb API для завантаження фото та Elasticsearch для реалізації швидкого пошуку подій. Створений сайт містить увесь функціонал вказаний у вимогах, зокрема зручну пошукову систему подій, функціонал особистого кабінету користувачів та систему управління відвіданими чи організованими подіями. У текстовій частині роботи міститься опис роботи використаних технологій, процеси реалізації основної програми веб-застосунку, технічне завдання, а також інструкція користувача готовою системою.