Кіно-Театр. 2022. №5

Permanent URI for this collection

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 34
 • Item
  Що сталося з прокатом українських фільмів?
  (2022) Брюховецька, Лариса
  Державне комунальне підприємство кінотеатр "Жовтень" (Київ, вул. Костянтинівська, 26) не потребує реклами. Розташований у затишному, камерному районі столиці, кінотеатр притягує до себе як мешканців Подолу, так і студентів навколишніх вишів.
 • Item
  Кінематографісти на фронті
  (2022)
  Кінематографісти на фронті.
 • Item
  Проектор пропаганди
  (2022) Канівець, Анастасія
  Обслуговуючи російську пропагандистську машину (власне, будучи її частиною), російський кінематограф не міг оминути увагою російсько-українську війну. За останні роки з’явилася низка стрічок, що транслювали російські наративи подій від захоплення Криму до Іловайська. І художній рівень, і статус цих фільмів доволі низький, а проте свій внесок у формування образу нинішньої війни вони робили і роблять.
 • Item
  Реакція міжнародної кінофестивальної мережі на війну росії проти України
  (2022) Новікова, Людмила
  Міжнародна кінофестивальна мережа, до складу якої нині входить понад 11 тисяч офіційно зареєстрованих кінооглядів, вже з перших годин воєнної агресії російської федерації проти України почала висловлювати своє ставлення до цього глобального світового конфлікту. Провідні європейські кінофестивалі – Берлінський, Каннський, Венеціанський і Локарнський – рішуче засудили "загарбницьку війну Росії, яка порушує міжнародне право" і висловили свою солідарність з народом України.
 • Item
  Руйнування набагато масштабніші, ніж сцени з фільмів
  (2022)
  Бен Стіллер – американський кіноактор, сценарист, продюсер та комік. За свою кар’єру зіграв у десятках фільмів, зокрема в "Дещо про Мері", "Знайомство з батьками", "Родина Тененбаумів", "Дюплекс", "Знайомство з Факерами", "Ніч у музеї", "Таємне життя Волтера Мітті" та інших. Також Бен Стіллер активно займається благодійною діяльністю. З 2018 року він є послом доброї волі ООН. Він приїжджав з гуманітарною місією до Польщі, де зустрівся з українськими біженцями.