Анджеліна Джолі: шлях до львівської кав'ярні

Канівець, Анастасія
30 квітня таблоїди облетіла новина: Анджеліна Джолі відвідала Львів. Світові видання із задоволенням цитували журналістку Майю Підгородецьку, якій пощастило в потрібний момент опинитися в кав’ярні на Сихові: "Нічого особливого. Просто Львів. Просто зайшла випити кави. Просто Анжеліна Джолі. Просто Україну підтримує весь світ". Правда, від доброзичливого, але сухуватого, мало не похапцем поданого переліку – зірка відвідала постраждалих від війни дітей, пофотографувалася з дітьми й волонтерами, мусила пересидіти повітряну тривогу в бомбосховищі – мимоволі стискається серце.
Анджеліна Джолі, журналістка Майя Підгородецька, гуманітарна місія, візит акторки, стаття
Канівець А. О. Анджеліна Джолі: шлях до львівської кав'ярні / Анастасія Канівець // Кіно-Театр. - 2022. - № 5. - C. 37-38.