Археологічні студії: здобутки та перспективи

Collections in this Community

• У збірці опубліковано тези доповідей міжнародної онлайн-конференції "Археологічні студії: здобутки та перспективи 2021". Конференція пройшла на кафедрі археології Національного університету "Києво-Могилянська академія" 27 січня 2021 року. Тези висвітлюють широке коло питань від періоду мезоліту до післямонгольської доби. Різноманітний список обговорюваних тем охоплює первісну історію, індоєвропейські студії, історію озброєння та військової справи, історію колісного транспорту, керамологію, просторову та поселенську археологію, поховальну археологію та історію костюма.
  • У збірці опубліковано тези доповідей міжнародної конференції "Археологічні студії: здобутки та перспективи 2022", що проходила на кафедрі археології Національного університету "Києво-Могилянська академія" 27 січня 2022 року. Доповіді охоплювали широкі хронологічні рамки, від доби енеоліту до Нового часу, й велике коло тем: первісну історію, індоєвропейські студії, історію давніх культів, історію озброєння та військової справи, історію колісного транспорту, керамологію, підводну, поселенську та поховальну археологію.
  • У виданні представлено результати досліджень у галузі археології, що базуються на доповідях, зроблених у рамках міжнародної конференції "Археологічні студії: здобутки та перспективи 2023", яка відбулася на кафедрі археології Національного університету "Києво-Могилянська академія" 26 січня 2023 року. Статті охоплюють широкі хронологічні рамки, від доби бронзи до періоду Київської Русі, й велике коло тем: історію озброєння та військової справи, експериментальну археологію, керамологію, поселенську та поховальну археологію, аналіз окремих артефактів.