Соціальний капітал як чинник входження до студентської колегії НаУКМА

Костюченко, Тетяна
Розискул, Максим
ВПЦ НаУКМА
Проаналізовано роль соціального капіталу команди, що перемогла на виборах до Студентської колегії НаУКМА. Виявлено, які типи зв'язків кожного з членів виборчого блоку допомогли перемогти; з'ясовано найважливіші характеристики, які відрізняють мережу блоку-переможця від конкурентів.
The role of the social capital of the team that won in the election to the NaUKMA Student Council was analyzed. It is explored what kind of ties of each team member of the winner student team was the most efficient; most important characteristics of the winner team different from the teams of competitors are defi ned.
мережевий аналіз, соціальний капітал, студентське самоврядування, вибори до Студентської колегії НаУКМА, social network analysis, social capital, student self-government, informal student organizations
Костюченко Т. С. Соціальний капітал як чинник входження до студентської колегії НаУКМА / Костюченко Т. С., Розискул М. М. // Наукові записки НаУКМА. - 2012. - Т. 135: Соціологічні науки. - С. 33-44.