Горбачик, О.
Статтю присвячено перевірці валідності шкали Богардуса, адаптованої для України, шляхом порівняння результатів досліджень двох незалежних дослідницьких груп (Київського міжнародного інституту соціології та Інституту соціології HAH України), що проводилися впродовж кількох років.
This article is devoted to verification of Bogardus scale validity, which was adapted for Ub-aine, in the way of comparison of the results of the surveys conducted by the two independent research groups (Kyiv International Institute of Sociology and Institute of Sociology of the National Science Academy of Ukraine) during several years.
міжнаціональна толерантність, Україна, валідність, шкала Богардуса, незалежні дослідницькі групи, Київський міжнародний інститут соціології, Інститут соціології HAH України, міжетнічні відносини, міжнаціональні відносини, Bogardus scale, validity, Kyiv International Institute of Sociology, Institute of Sociology of the National Science Academy of Ukraine
Горбачик О. А. Перевірка валідності шкали Богардуса для вимірювання міжнаціональної толерантності в Україні / О. А. Горбачик. // Наукові записки НаУКМА. - 2005. - Т. 46 : Соціологічні науки. - С. 18-22.