Клочко, Віктор
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Розглянуто нові знахідки металевих речей певних типів на території Центрального Кавказу, які є маркерами міграцій представників населення Центральної та Східної України – індоєвропейців – наприкінці ІІІ – на початку ІІ тис. до н. е.
The new metal findings of specific types, coming from Central Caucasus, are examined. They are the markers of peoples’ from the Central and Eastern Ukraine – the Indo-Europeans – migrations at the end of III – beginning of II millennia BC.
бронзова доба Кавказу, бронзова доба України, бронзові, срібні та золоті речі бронзової доби, металеві сокири типу Козарац-Стубло, металеві сокири типу Колонтаїв-Корбаска, тези конференції, Caucasus Bronze Age, Ukrainian Bronze Age, bronze, silver and golden items of Bronze Age, Kozarac-Stublo type metal axes, Kolontaiv-Corbasca type metal axes
Клочко В. І. Поховання Гасансу І в Аксафінському районі Азербайджану та питання міграцій індоєвропейців на Кавказ / Віктор Клочко // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2022 : тези конференції, 27 січня 2022 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Д. Клочко, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2022. - C. 39-44.