На червоних доріжках успіху. Роман Луцький

Loading...
Thumbnail Image
Date
2025
Authors
Брюховецька, Лариса
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Про актора Івано-Франківського драматичного театру Романа Луцького журнал публікував статтю в 2022 році, коли фільм "Відблиск" Валентина Васяновича вже побував у головному конкурсі МКФ у Венеції, й інтернет облетіли фото з трьома українцями. Перед об’єктивами фото- і телерепортерів були Валентин Васянович, Ігор Римарук та Роман Луцький. Це фото тішило зір і приносило сатисфакцію: за стільки років ігнорування й перебування в тіні російського українське кіно вийшло на міжнародну арену. Це обнадіювало нас, але натомість викликало шалену лють в росіян, чиє лобі на міжнародних кінофестивалях досить потужне. Їхні боти безперебійно, немов з кулеметів, строчили зі своєї інформаційної зброї: навіщо запросили на фестиваль українських кінематографістів- «нацистів»? Про це розповідав Роман Луцький, котрий відстежував відгуки на "Відблиск" в інтернет-просторі.
Description
Keywords
Луцький Роман, Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, фільм "Відблиск", МКФ у Венеції, стаття
Citation
Брюховецька Л. І. На червоних доріжках успіху. Роман Луцький / Лариса Брюховецька // Кіно-Театр. - 2025. - № 4. - C. 24-27.