Український театр живий і як ніколи важливий для глядача

Loading...
Thumbnail Image
Date
2024
Authors
Котенок, Вікторія
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Попри повітряні тривоги, обмеження воєнного стану і комендантські години, V Всеукраїнський театральний фестиваль-премія "ГРА" таки відбувся. Торік, через повномасштабне вторгнення росії в Україну, його не було, тож оргкомітет вирішив підсумувати за два роки – 2021 і 2022. До основних шести номінацій була додана "За найкращу виставу-рефлексію на події російсько-української війни". "У цей складний час "Гра" об’єднала цілу країну: у фінал потрапили вистави із заходу і сходу, півночі і півдня, – зазначив Богдан Струтинський, директор Фестивалю-премії. – Мрію, щоб наступна наша зустріч відбувалася вже у мирний час, коли Україна переможе у цій війні. Я щасливий, що є країни, які нам простягнули руку допомоги. Вони мають сильний характер, адже не побоялися приїхати і розділити з нами радість. Насправді, у них досить складна місія, бо вони приїхали нас покритикувати, віддати свої голоси, симпатії тим чи іншим театрам. І вони з нею чудово впоралися, визначили фаворитів, за що їм уклінно дякуємо". Найкращою драматичною виставою V "ГРИ" було визнано "Зерносховище" Рівненського музично-драматичного театру за п’єсою Наталки Ворожбит.
Description
Keywords
Ольга Стельмашевська, Людмила Олтаржевська, Віталіна Біблів, "Нехай щастить!", Юлія Бентя, Ростислав Держипільський, Маріус Івашкявічус, стаття
Citation
Котенок В. М. Український театр живий і як ніколи важливий для глядача / Вікторія Котенок // Кіно-Театр. - 2024. - № 2. - C. 23-27.