Факультет інформатики

Permanent URI for this collection

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 102
 • Item
  Видалення тіней із зображення за допомогою генеративних змагальних мереж та навчання без учителя
  (2020) Андронік, Владислав; Бучко, Олена
  This material presents the solution for shadow removal task using generative adversarial networks. Our approach is trained in unsupervised fashion which means it does not depend on time-consuming data collection and annotation. This together with training in a single end-to-end framework significantly raises its practical relevance. Taking the existing method for unsupervised image transfer between different domains we researched its applicability to the shadow removal problem. By exploiting attention modules and multi context feature aggregation using dilated convolutions our method gives significant results compared to existing solutions in the field.
 • Item
  Розробка програмного забезпечення з застосуванням CI і CD
  (2020) Благов, Владислав; Глибовець, Андрій
  У розробці будь-якого програмного забезпечення швидка і якісна збірка продукту – є головною конкурентною перевагою. Мобільні додатки, веб- розробка, ігри - ті галузі, де послідовне проходження стадій проектування, побудови та тестування повинно бути максимально швидким. Замість місяців на кожен етап рахунок тут йде на години і навіть на хвилини. Методика безперервної інтеграції, доставки і розгортання (CI / CD) - невід'ємна частина сучасного процесу розробки, покликана знизити кількість помилок під час інтеграції і розгортання і підвищити швидкість реалізації проектів. CI / CD - це одночасно філософія і набір практик, які часто зміцнюються високонадійними інструментами, які забезпечують автоматичне тестування на кожному кроці конвеєра програмного забезпечення.
 • Item
  Типи консенсусу в блокчейні
  (2020) Василів, Іван
  У даній роботі розглядається новітня технологія «блокчейн» та її основні застосування, включаючи найбільш відоме та широко використовуване – криптовалюти. Проводиться детальний огляд основних алгоритмів, що забезпечують консенсус під час обміну криптовалютами, та надаються деталі завдання, що призначене для полегшення практичного використання криптовалют.
 • Item
  Розробка веб-інтерфейсу системи тестування знань з використанням бібліотек React і Redux
  (2020) Возбраний, Роман; Демківський, Євген
  Для того щоб оцінити знання співробітників або кандидатів на посаду, компанії використовують різні методи. Багато компаній використовують тестові завдання для перевірки практичних знань. Це найкращий спосіб проаналізувати компетентність кандидата для вакантної посади, оцінити темп роботи, продуктивність, психологічну стійкість майбутнього співробітника. Проте, часто люди відмовляються від виконання тестового завдання через брак часу або недостатній рівень довіри до компанії. Інший спосіб перевірки знань, який обирають роботодавці – це тестування безпосередньо на співбесіді. В цьому випадку роботодавець ризикує витратити зайвий час на кандидатів, які не здатні пройти тест.
 • Item
  Огляд алгоритмів визначення контурів зображення
  (2020) Войцеховський, Євгеній; Глибовець, Андрій
  У цій роботі розглянуті поширені методи і алгоритми визначення контурів зображень. Описані принципи їх роботи та особливості їх реалізації на мові програмування Java. Створений тестовий додаток, що дозволяє знаходити контури зображень за одним з цих алгоритмів та зберігати знайдені результати.