Громадянське суспільство VS громадянська освіта: Україна та світ

Науково-практична конференція відбулась 26 лютого 2021 року в рамках проекту "Рябівські читання" та Днів науки НаУКМА-2021. Організаторами конференції виступили кафедра політології Національного університету "Києво-Могилянська академія" та Інститут громадянської освіти імені Сергія Рябова НаУКМА. Конференція мала на меті максимально усебічний, неупереджений науковий дискурс щодо ролі громадянської освіти у громадянському суспільстві, сучасних тенденцій та концепцій дослідження цих феноменів. У рамках конференції підведено наукові підсумки конкурсу студентських робіт на звання лауреата Фонду пам’яті Сергія Рябова, який було проведено у жовтні-грудні 2020 року. А саме - заслухано доповіді конкурсантів, їхніх наукових консультантів, членів експертної комісії. У збірці представлені розгорнуті анотації конкурсних статей.