Стратегії та тренди економічного розвитку країн під впливом інновацій: матеріали міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених

Збірник матеріалів конференції "Стратегії та тренди економічного розвитку країн під впливом інновацій: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених" присвячено актуальним проблемам і перспективам сучасного економічного розвитку в Україні та в світі. Збірник містить наукові роботи молодих науковців, аспірантів і студентів факультету економічних наук НаУКМА та представників інших науково-дослідних установ та навчальних закладів, апробовані на міжнародній науково- практичній конференції "Стратегії та тренди економічного розвитку країн під впливом інновацій" (м. Київ, 24 січня 2018 р.).