Метою цієї курсової роботи було ознайомлення з бібліотекою React та створення веб-додатку з її використанням. Тематикою сайту було обрано ментальне здоров’я, оскільки ця тема є дуже актуальною у наші часи та потребує якомога більшого розповсюдження. Психічне здоров’я має безпосередній вплив на наше емоційне, психологічне та соціальне благополуччя. Наші думки, відчуття та дії є результатом роботи нашого мозку. Завдяки цьому можна визначити наш рівень стресу та наші можливості впоратися з ним, наше відношення до інших і те, який вибір ми робимо в тій чи іншій ситуації. Ментальне здоров’я є запорукою рівноваги в житті, яку ми потребуємо на кожному етапі життя, починаючи з дитинства і підліткового віку до зрілого віку.