Аналіз чинників впливу на вартість державного боргу України

Лепеха, Катерина
Токарчук, Тарас
Інтерсервіс
Матеріали доповіді учасників Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Стратегічні пріоритети розвитку фінансової системи України в умовах невизначеності", Київ, 22 лютого 2023 року.
державний борг, боргове навантаження, банківська система, облікова ставка, режим інфляційного таргетування, валютний ризик, ставка за новими кредитами, матеріали конференції
Лепеха К. П. Аналіз чинників впливу на вартість державного боргу України / Лепеха К. П., Токарчук Т. В. // Стратегічні пріоритети розвитку фінансової системи України в умовах невизначеності : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Київ, 22 лютого 2023 року / редкол.: Лук'яненко І. Г., Прімєрова О. К. ; Національний університет "Києво-Могилянська aкадемія", Факультет економічних наук, Кафедра фінансів, Центр фінансово-економічних досліджень. - Київ : Інтерсервіс, 2023. - С. 75-81.