Надія Кошман: Усі ми шукаємо дорогу до Раю

Кошман, Надія
Надія Кошман - український кіно- і телережисер, сценарист. Закінчила факультет кіно і телебачення КДІТМ ім. І.Карпенка-Карого (майстерня В. Кісіна). Поставила ігрові короткометражні картини "Фламінго" (1997, Гран-прі фестивалю "Пролог"), "Грачик" (1999), "Пташка прилетіла" (2000, призи за операторську роботу фестивалів "Пролог" і "Фаст-фест"), "Сон рибалки" (2001, приз за оригінальне режисерське вирішення фестивалю "Відкрита ніч"), "Світлячки" (2005 - 2006, приз "Срібний витязь" за дебют МКФ "Золотий витязь", приз "Відродження" МКФ "Острів Крим"). Режисер документальних фільмів "Сферографія" (1998), "Свідок життя" (2003), "Рай" (2006, приз "За творчий пошук у документальному кіно" МКФ "Покров"). Працює на телебаченні.
Віктор Борисович Кісін, "Бережи мене, мій талісмане!", "Світлячки", Поліна Райко, Світлана Іванівна Степаненко, Борис Єгіазарян, стаття
Кошман Н. В. Надія Кошман: Усі ми шукаємо дорогу до Раю / бесіду веде Віра Кандинська // Кіно-Театр. - 2007. - № 2. - С. 41-42.