Податкова політика щодо розвитку малого підприємництва в Україні

Демиденко, В.
Матеріал учасника Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Національні та світові фінансово-економічні системи в умовах сучасних викликів", (м. Київ, 23 січня 2019 р.).
економіка, податкова політика, податки, підприємницька діяльність, мале підприємництво, Україна, матеріали конференції
Демиденко В. І. Податкова політика щодо розвитку малого підприємництва в Україні / Демиденко В. І. // Національні та світові фінансово-економічні системи в умовах сучасних викликів : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених (м. Київ, 23 січня 2019 р.) / редкол.: Лук'яненко І. Г., Прімєрова О. К.. - Київ : Інтерсервіс, 2019. - С. 24-26.