Савчин, Михайло
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Конституційна легітимність рішень органів конституційної юстиції зумовлює додержання вимог верховенства права під час їх ухвалення. Цю проблему проаналізовано у контексті конституційної аксіології, онтології та праксеології, зважаючи на інституціональні гарантії незалежності конституційних судів.
The constitutional legitimacy of the decisions of constitutional justice leads observance of the rule of law in the course of their adoption. This problem is considered in the context of constitutional axiology, ontology and praxeology, despite at the institutional guarantees of independence of constitutional courts.
верховенство права, конституційна легітимність, рішення конституційних судів, незалежність суддів, правовий стиль, стаття, rule of law, constitutional legitimacy, decisions of constitutional courts, judicial independence, legal style
Савчин М. В. Ухвалення рішень конституційних судів у світлі доктрин конституційної легітимності та верховенства права / Савчин М. В. // Наукові записки НаУКМА. - 2011. - Т. 116 : Юридичні науки. - С. 19-22.