Заза Буадзе: "Було давнє бажання зняти фільм про жінку"

Буадзе, Заза
Заза Буадзе (н. 4 серпня 1962, Кутаїсі, Грузинська РСР) - грузинський кінорежисер, сценарист. 1984 р. закінчив Тбіліський державний університет, 1990-го - Вищі курси режисерів та сценаристів (Москва), майстерня Сергія Соловйова, 2003-го - Nipkow program scholarship (Берлін, Німеччина), 2010-го - Mediterranean Film Institute script workshop (Нісі- рос, Самос, Греція). Серед фільмів, знятих в Україні: "Червоний" (2017), "Позивний "Бандерас" (2018), "Мати апостолів" (2020). Має грузинське громадянство, з 2008 р. постійно проживає та знімає в Україні. Володіє грузинською, фарсі, англійською, українською та російською мовами.
Заза Буадзе, режисерська професія, телевізійні стрічки, фільм про ГУЛАГ, глядач, дослідниця українських народних пісень, кінофільм, жанр, музична драматургія, стаття
Буадзе З. Заза Буадзе: "Було давнє бажання зняти фільм про жінку" : [інтерв'ю] / бесіду ведуть Лариса Брюховецька і Олександр Саква // Кіно-Театр. - 2021. - № 2. - С. 24-28.