Вікторія Спесивцева: "Прекрасно почуваю себе в різних естетиках" : [інтерв'ю]

Спесивцева, Вікторія
Вікторія Спесивцева — українська актриса театру і кіно. Закінчила акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого (майстерня Леся Танюка). Основні театральні роботи: Кармен ("Кармен", Національний академічний драматичний театр ім. І.Франка), Ірина ("Три сестри", там само), Настасья Філіповна ("Ідіот", там само), Лаура ("Батько", там само), Офелія ("Гамлет. Сни", Харківський державний академічний драматичний театр імені Т. Г. Шевченка), Наталя Петрівна ("Місяць кохання", там само). Знялася в фільмах "Мамай" (реж. Олесь Санін) та "Атлантида" (реж. О. Павловський).
Вікторія Спесивцева, ідеальна роль, одержима роллю, кіно, фільм "Мамай", Театр ризику, стаття
Спесивцева В. І. Вікторія Спесивцева: "Прекрасно почуваю себе в різних естетиках" : [інтерв'ю] // Кіно-Театр. - 2003. - № 4. - С. 56-57.