Історія в нас і ми в історії: розрахунки, прорахунки, активи і перспективи

Кірсенко, Михайло
У статті засновник кафедри історії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» професор Михайло Кірсенко розповідає про часи становлення підрозділу і його перспективні плани. In this article, Professor Mykhailo Kirsenko, the founder of the History Department in Kyiv-Mohyla Academy, recalls the process of establishment of the Department and its perspective plans.
Києво-Могилянська академія, кафедра історії, міжнародні контакти, співпраця, перспективи, Kyiv-Mohyla Academy, History Department, international contacts, collaboration, perspectives
Кірсенко М. В. Історія в нас і ми в історії : розрахунки, прорахунки, активи і перспективи / Кірсенко М. В. // Наукові записки НаУКМА. - 2013. - Т. 143 : Історичні науки. - С. 75-79