Дубик, Ірина
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті досліджено засоби вираження смислової звʼязності в текстах пісень гурту "Океан Ельзи" "Квіти мінних зон" і "Місто Марії". Тексти пісень було проаналізовано з позиції наявності таких засобів вираження смислової звʼязності, як логічна послідовність та структура, тематична єдність, ключові слова, суміжна сполучуваність, синтаксичний паралелізм, тропи та фігури, єдність місця та часу та єдність стилю.
The article examines the means of expressing semantic cohesion in the lyrics of the songs "Квіти мінних зон" and "Місто Марії" of the band "Океан Ельзи". The lyrics of the songs were analyzed from the standpoint of the presence of such means of expressing semantic cohesion as logical sequence and structure, thematic unity, key words, contiguous conjunctions, syntactic parallelism, tropes and figures, unity of place and time, and unity of style.
звʼязність, смислова звʼязність, сучасна українська музика, тези конференції, cohesion, semantic cohesion, modern Ukrainian music
Дубик І. М. Засоби вираження смислової зв'язності у текстах пісень "Квіти мінних зон" та "Місто Марії" гурту "Океан Ельзи" / Ірина Дубик // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VII Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 26 травня 2023 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 81-85.