Історичний контекст розгляду гуманітарних знань

Івашина, Олександр
Стаття є частиною першого розділу посібника "Вступ до культурології", що готується до випуску колективом кафедри культурології та археології. У статті викладаються первинні характеристики специфіки культурології та ситуації в гуманітарному знанні XX століття, а також історія виокремлення культурології з усієї товщі людського знання.
The article is a part of the textbook "Introduction to Culturology" prepared by the Department of Culture Studies. The article presents primal characteristics of both Culturology and Situation in Humanities in XX century and the process of separating this field of knowledge.
культурологія, історія, культура, гуманітарні знання, стаття
Івашина О. О. Історичний контекст розгляду гуманітарних знань / О. О. Івашина // Маґістеріум. Вип. 5. Культурологія / [упоряд. О. І. Погорілий] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія ". - Київ : Стилос, 2000. - С. 16-21.