Знахідки керамічних виробів з території с. Трипілля

Відейко, Марія
Відейко, Михайло
Інститут археології Національної академії наук України
У с. Трипілля Обухівського р-ну Київської обл. знаходиться КЗ КОР Київський обласний археологічний музей (далі — Музей). До його фондів регулярно потрапляють речі, виявлені місцевими мешканцями на території села. Переважно це фрагменти керамічних виробів — посуду, кахлів. Співробітники Музею, приймаючи знахідки, фіксують зі слів місце, де вони були зроблені. Ця робота проводиться систематично упродовж вже понад 20 років. Протягом 2022 р. до музею надійшла чергова збірка фрагментів, які походять з території Посадової Гори.
Київський обласний археологічний музей, керамічні вироби, Посадова Гора, фрагменти ліпного посуду, трипільська культура, стаття
Відейко М. М. Знахідки керамічних виробів з території с. Трипілля / М. М. Відейко, М. Ю. Відейко // Археологічні дослідження в Україні, 2022 : щорічник / голов. ред. Болтрик Юрій ; Національна академія наук України, Інститут археології. - Київ : Інститут археології Національної академії наук України, 2023. - С. 76-78.