Левчук, Владислав
У 2022 році міжнародна організація Transparency International опублікувала щорічний звіт, де Україна отримала 33 бали зі 100 можливих в Індексі сприйняття корупції (Corruption Perceptions Index, CPI), посівши 116 місце зі 180 країн у СРІ . Корупція в Україні є доволі тривалою та болючою темою для українців, про що свідчать також і нещодавні соціологічні опитування, де респонденти називають її найбільшою проблемою для нашої країни після війни (63 % опитаних).
Індекс сприйняття корупції у світі, інститут цивільної конфіскації активів, Касаційний цивільний суд, визнання необґрунтованими активів (ВНА), повномасштабне вторгнення, тези конференції
Левчук В. С. Особливості визнання активів необґрунтованими в умовах правового режиму воєнного стану / Левчук Владислав Сергійович // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 56-61.