Шкури тварин у похованнях зрубної культурної області

Литвиненко, Роман
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Статтю присвячено такому цікавому елементу поховального обряду культур зрубної області, як шкура домашньої худоби, якою супроводжувались деякі поховання.
The paper is devoted to such an interesting element of the funeral rite of the cultures of Zrubnyy Cultural Region as the animal fell, which was accompanied by some burials
Східна Європа, пізній бронзовий вік, зрубна культурна область, поховальний обряд, шкура тварини, тези конференції, Eastern Europe, Later Bronze Age, Zrubnyy Cultural Region, funeral rites, animal fell
Литвиненко Р. Шкури тварин у похованнях зрубної культурної області / Роман Литвиненко // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2022 : тези конференції, 27 січня 2022 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Д. Клочко, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2022. - C. 57-67.