Галай, Катерина
Від 2014 р. частина територій України перебуває під тимчасовою окупацією внаслідок збройної агресії росії. З метою "визначити особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях України" було прийнято Закон України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".
українське законодавство, Міжнародний суд ООН, зона проведення АТО, актовий запис для шлюбів, Мала енциклопедія нотаріуса, тези конференції
Галай К. В. Новели законодавства щодо правових наслідків укладення шлюбу на тимчасово окупованих територіях / Галай Катерина Володимирівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - С. 22-26.