Краснова, М.
Досліджуються попереджувальні та зобов’язальні засоби компенсації шкоди в положеннях законодавства про охорону природи України радянської доби та їх вплив на формування інституту екологічної відповідальності в сучасних умовах.
Prevention and securing means of the harm compensations at the environmental law of the Ukrainian Soviet Republic are investigated and its influence on the our days institute of ecological responsibility is analysed.
юриспруденція, інститут екологічної відповідальності, природоохоронне законодавство України, радянська доба, європейське екологічне законодавство, попереджувальні заходи, ретроспективні заходи
Краснова Марія Василівна. Юридичні аспекти формування інституту екологічної відповідальності в природоохоронному законодавстві України радянської доби / Краснова М. В. // Наукові записки НаУКМА. - 2007. - Т. 64 : Юридичні науки. - С. 44-49.