Інститути спільного інвестування: фактори стабільності та успішності

Дунаєвський, Максим
У статті визначено потенційні фактори стабільності інститутів спільного інвестування (ІСІ), а також оцінено взаємодію динаміки віддачі фондового ринку України та фінансових надходжень до ІСІ. Використаний при цьому підхід VAR-моделювання дав можливість отримати емпіричні докази перспективності ІСІ щодо акумулювання фінансових ресурсів та їх подальшого інвестування в реальний сектор економіки.
There are potential factors of stability investigated in the article, in addition interplay between the return of Ukrainian stock exchange and the inflows of common investment funds was estimated. The results of used VAR-modeling approach became empirical evidence of common investment funds perspectiveness in financial resources accumulating and their further investing in real economy.
інститут спільного інвестування, віддача ринку, фінансові потоки фонду, VAR- моделювання, модель коригування помилки, тест Ґренжера на причинність зв'язків, стаття, Common investment institutions, market return, fund cash flow, VAR-modeling, error correction model, Granger causality test
Дунаєвський М. С. Інститути спільного інвестування: фактори стабільності та успішності / Дунаєвський М. С. // Маґістеріум. Вип. 44. Економічні студії / [упоряд.: Лук'яненко І. Г., Глущенко С. В., Прімерова О. К.]. - 2011. - С. 30-34.