Моделювання детермiнованого хаосу засобами обчислювального експерименту

Герасимчук, Дарія
Iснування детермiнованого хаосу накладає обмеження на можливiсть моделювання складних процесiв, наприклад, метеорологiчних чи економiчних, тому його дослiдження та подальший розвиток напрямку залишається актуальним, оскiльки може призвести до вирiшення проблем зi моделюванням складної природи дослiджуваного явища, об’єкта тощо. Дана система експериментiв вiзуалiзує явища, якi виникають в динамiчних системах рiзної природи та моделюють їхню хаотичну поведiнку. Розроблене для реалiзацiї експериментiв програмне забезпечення може використовуватись при вивченнi властивостей детермiнованих та хаотичних динамiчних систем.
орбiтна дiаграма, множина Жюлiа, множина Мандельброта, побудова бiфуркацiйної дiаграми, тези конференції
Герасимчук Д. П. Моделювання детермінованого хаосу засобами обчислювального експерименту / Д. П. Герасимчук // XII Всеукраїнська наукова конференцiя молодих математикiв, Київ, 9-11 травня 2024 р. : [збірник тез /оргком.: Глибовець А. М. та ін.] ; Нацiональний унiверситет Києво-Могилянська академiя" [та ін.]. - [Київ : б. в.], 2024. - C. 65-66.