Роман Семисал: "Ця війна об'єднує у боротьбі справжніх"

Іванишина, Лариса
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Після повномасштабного російського вторгнення актор захищає українську землю від російських загарбників у 17-тій окремій танковій Криворізькій бригаді ім. Костянти-на Пестушка. "Для мене було принципово не гріти однемісце десь у Києві, а бути поближче до лінії зіткнення". Роман Семисал (н. 1976) закінчив КНУТКіТ ім І. Карпенка-Карого. У 2014 році став режисером і виконавцем головної ролі у виставі "Рядовий Шевченко" в Молодому театрі, приуроченій до 200-річного ювілею Тараса Шевченка. У тому ж році його включили в список "Обличчя культурного року". Свого часу він проходив строкову службу в зразково-показовому оркестрі ЗСУ, а влітку 2014-го року пішов добровольцем на фронт, був гранатометником на Луганщині в 24-тій окремій механізованій бригаді.
КНУТКіТ ім І. Карпенка-Карого, війні на Донбасі, фільм "Кіборги. Герої не вмирають", Донецький аеропорт, детектив "Виходьте без дзвінка", стаття
Іванишина Л. Роман Семисал: "Ця війна об'єднує у боротьбі справжніх" / Лариса Іванишина // Кіно-Театр. - 2023. - № 1. - C. 2.