Лексико-семантичні поля "війна" і "war" в українській та англійській мовах

Погореляк, Ольга-Юліта
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті розглянуто специфіку лексико-семантичних полів "війна" і "war" в українській і англійській мовах. Завдяки аналізу результатів компонентного аналізу виявлено спільні й відмінні риси у структуруванні лексико-семантичних полів.
The article deals with the specificity of lexical semantic fields "війна" and "war" in Ukrainian and English; defines some common and different features in structuring lexical semantic fields according to the results of component analysis.
лексико-семантичне поле, семантичне мікрополе, лексема, сема, компонентний аналіз, тези конференції, concept, lexical semantic field, semantic microfield, lexeme, seme, component analysis
Погореляк О.-Ю. О. Лексико-семантичні поля "війна" і "war" в українській та англійській мовах / Ольга-Юліта Погореляк // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VII Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 26 травня 2023 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 155-159.