Дослідження динаміки лісового покриву Карпатського національного природного парку за допомогою ДЗЗ та ГІС

Loading...
Thumbnail Image
Date
2017
Authors
Побережний, Дмитро
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Логос
Abstract
Робота спрямована на дослідженням стану лісового покриву Карпатського національного природного парку, базуючись на моніторингових даних (архівних супутникових знімках), що є у вільному доступі і охоплюють період з початку 1990 року і до сьогоднішніх днів. Мета роботи - виявити зміни стану лісового покриву території Карпатського національного природною парку за допомогою ДЗЗ. Для пілотного дослідження було обрано ділянку площею 15,6 кв. км, яка на сході межує з містом Яремча.
Description
Keywords
аерокосмічні спостереження, моніторинг лісів, дистанційне зондування Землі, лісовий покрив Карпат, матеріали конференції
Citation
Побережний Д.О. Дослідження динаміки лісового покриву Карпатського національного природного парку за допомогою ДЗЗ та ГІС / Побережний Д.О. // Суспільство, довкілля і зміна клімату : матеріали студентської наукової конференції, Київ, 13-14 березня 2017 р. / [відп. ред. В. І. Карамушка ; наук. ред.: С. Г. Бойченко, І. Г. Вишенська, К. І. Деревська та ін.] ; Нац. ун-т "Києво-Могилянська академія", Представництво Польської академії наук в Києві, Ф-т природничих наук, Каф. екології. - Київ : [Логос], 2017. - С. 47-49.