Кризовий стан мовленнєвої культури в південноукраїнському регіоні

Монахова, Тетяна
У статті порушується проблема активного функціонування суржику в школі й серед студентів, розглядається зокрема фонетичний рівень. Досліджується ступінь усвідомленості носіями суржику зв 'язку між: ненормативністю мовлення й власним соціальним статусом.
The article touches the problem of functioning the Surzhic in the students ' society and in school, it's phonetic level. The degree of Surzhic speaking people's realization of the link between the non-normative speaking and their social position has been researched.
активне функціонування суржику, школа, студенти, фонетичний рівень, ступінь усвідомленості, носії суржику, Surzhic speaking, crisis situation
Монахова Тетяна Василівна. Кризовий стан мовленнєвої культури в південноукраїнському регіоні / Т. В. Монахова // Наукові записки НаУКМА : Філологічні науки. - 2004. - Т. 34. - С. 38-41.