Семигіна, Тетяна
В Україні розпочалося створення експериментальних інформаційно-консультативних центрів (далі - ІКЦ) при обласних управліннях соціального захисту населення. Їхньою метою є вироблення нових підходів до створення національної концепції інформаційно-консультативної роботи з населенням із соціальних питань, яка і подосі перебуває в зародковому стані. Вивченню досвіду створення та перших кроків діяльності ІКЦ в Житомирі й Дніпропетровську присвячено подану нижче статтю.
The article is devoted to the question of activities of pilot social information and consultation centres. When defining possible functions of oblast/rayon information and consultation centres, considered was the experience gained in the process of creation and operation of the relevant institutions, located in Zhytomyr and Dniepropetrovsk, as well as the possible concept of communication and consultation activity of MOLASP.
інформаційно-консультативний центр, соціальний захист, національна концепція, створення
Семигіна Т. В. Концепція та практика державних інформаційно-консультативних центрів з питань соціального захисту населення / Т. Семигіна // Наукові записки НаУКМА. - 1999. - Т. 11 : Соціологія. - С. 67-74.