Відтворення сьогодення в номінативних одиницях: ономасіологійний аспект

Куцак, Ганна
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Розділ з колективної монографії на пошану доктора філологічних наук, професора Лариси Масенко "Соціальне у мові та мова в соціумі". Мета пропонованого дослідження полягає в з’ясуванні чинників, що зумовлюють способи і засоби творення номінативних одиниць у суспільстві; вивченні особливостей формування ономасійних структур нових похідних назв, що постали внаслідок виразної реакції спільноти на події всередині країни та за її межами.
мовна одиниця, соціальна рефлексія, лексеми, ономасійна структура назв, номінативна одиниця, ономасійна парадигма, розділ монографії
Куцак Г. М. Відтворення сьогодення в номінативних одиницях: ономасіологійний аспект / Ганна Куцак // Соціальне у мові та мова в соціумі : монографія на пошану доктора філологічних наук, професора Лариси Масенко / О. Доценко, М. Жуйкова, Н. Кісс [та ін.] ; наук. ред. та упоряд. Н. Ясакова ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - С. 355-401.