Потоцький, Олексій
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Статтю присвячено експериментальному моделюванню виробництва та оброблення заліза у скіфський час на території лісостепової зони Східної Європи. У процесі експерименту створено ряд реконструкцій і перевірено на практиці їх функціонування крізь призму археології досвіду.
This article is dedicated to the experimental modeling of iron production and processing during the Scythian era in the forest-steppe zone of Eastern Europe. The experiment involved creating a series of reconstructions and practically testing their functionality through the lens of experimental archaeology.
експеримент, реконструкція, оброблення заліза, скіфський час, тези конференції, experiment, reconstruction, iron processing, Scythian period
Потоцький О. Реконструкція процесу виплавлення заліза за археологічними знахідками скіфської доби / Олексій Потоцький // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2023 : тези конференції, 26 січня 2023 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Д. Клочко, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 46-64.