Права та обов'язки докторанта структурованих докторських (PhD) програм НаУКМА

Пульсари
Розділ з колективної монографії "Докторські програми в Україні : досвід НаУКМА", у якому описано основні права та обов’язки докторанта НаУКМА, а також модель взаємин між ним і співробітниками/викладачами Докторської школи, членами фахової групи НаУКМА, яка курує його докторську програму, керівниками його дослідження тощо.
докторант НаУКМА, Докторська школа НаУКМА, права докторанта, обов’язки докторанта, написання дисертації, захист дисертації, розділ монографії
Права та обов'язки докторанта структурованих докторських (PhD) програм НаУКМА // Докторські програми в Україні : досвід НаУКМА / [упоряд. Л. Пізнюк ; за наук. ред. В. Моренця] ; Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад.". - Київ : [Пульсари], 2010. - С. 104-110.