Докторські програми в Україні: досвід НаУКМА : колективна монографія

Винницький, Михайло
Грига, Ірена
Пульсари
Колективна праця "Докторські програми в Україні: досвід НаУКМА" підготовлена зусиллями авторського колективу Національного університету "Києво-Могилянська академія" у рамках науково- дослідної роботи "Розробка науково-освітніх принципів та нормативно- правових засад впровадження докторських (PhD) програм в Україні", що фінансується з коштів державного бюджету. Висвітлено практичний і теоретичний досвід НаУКМА у розвитку третього рівня вищої освіти, що неминуче має змінити організацію і суть традиційної аспірантури. Вміщено спостереження і матеріали загального, оглядового і, певного мірою, методологічного характеру. На рівні положень, правил, умов та обов’язків учасників освітньо-наукового процесу описано розроблені й уже чинні у НаУКМА структуровані докторські програми, додано окремі навчальні плани, методичні матеріали тощо. Для фахівців у галузі освіти і науки.
Національний університет "Києво-Могилянська академія", науково-дослідна робота, докторські (PhD) програми, третій рівень вищої освіти, аспірантура, монографія
Докторські програми в Україні: досвід НаУКМА : [колективна монографія / В. Моренець, Л. Кострова, Т. Огаркова, М. Винницький, І. Грига ; упоряд. Л. Пізнюк ; за наук. ред. В. Моренця] ; Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад.". - Київ : [Пульсари], 2010. - 159 с. - Авт. зазначені в змісті.