Лінгвістичні та міжкультурні фактори у навчанні ділової англійської мови

Гришкова, Раїса
Статтю присвячено необхідності урахування лінгвістичних та міжкультурних факторів у процесі вивчення англійської як мови міжнародного спілкування студентами нефілологічних спеціальностей. Визначено пріоритети у навчанні ділової англійської мови для розвитку міжкультурних стосунків.
The article is devoted to the necessity of taking into consideration linguistic and intercultural factors in the process of teaching English as the language of international communication to students of non-philological specialities. Priorities in the usage of business English for the development of intercultural connections are defined.
лінгвістичні фактори, міжкультурні фактори, вивчення англійської мови, міжнародне спілкування, нефілологічні спеціальності, студенти, ділова англійська мова, міжкультурні стосунки, international communication, students of non-philological specialities, business English, linguistic
Гришкова Раїса Олександрівна. Лінгвістичні та міжкультурні фактори у навчанні ділової англійської мови / Р. О. Гришкова // Наукові записки НаУКМА : Філологічні науки. - 2004. - Т. 34. - С. 82-84.