Управління ресурсним потенціалом

Лойко, Валерія
Маляр, С.
"Києво-Могилянська академія"
Тема 11. з навчального посібника "Менеджмент" за загальною редакцією К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : "Києво-Могилянська академія", 2021. Висвітлено питання управління основним, оборотним та інтелектуальним капіталом.
капітал, управління основними засобами, управління оборотним капіталом, управління інтелектуальним капіталом, кругообіг оборотного капіталу, тема в посібнику
Управління ресурсним потенціалом / Могилова М. М., Храпкіна В. В., Курило Л. І., Лойко В. В., Маляр С. А. // Менеджмент : навчальний посібник / за заг. ред. К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Києво-Могилянська академія, 2021. - Тема 11. - С. 294-335.