Політична культура демократичного суспільства у контексті феномену громадянства

Трегуб, Олександр
У статті досліджено політичну культуру демократичного суспільства на прикладі функціонування інституту громадянства і загальноєвропейського та національного виборчого права у державах-членах Європейського Союзу.
The article examines political culture of the democratic society according to the peculiarities of the citizenship and voting rights for non-nationals and citizens of European Union.
політична культура, інститут громадянства, виборче законодавство, Європейський Союз, political culture, citizenship, voting rights, European Union
Трегуб О. I. Політична культура демократичного суспільства у контексті феномену громадянства / Трегуб О. І. // Наукові записки НаУКМА. - 2013. - Т. 147 : Політичні науки. - С. 60-66.