Сєда, Софія
Російсько-українська війна призводить до жахливих наслідків для України та актуалізує розгляд питання постмортальної репродукції. Особливо значущим воно є для військовослужбовців, які через великі ризики для життя та здоров’я потребують гарантій реалізації права на батьківство.
"постмортальна репродукція", психологічна мета, продовження роду, нащадки, біологічне батьківство (материнство), кріоконсервація біоматеріалу, "презумпція незгоди", тези конференції
Сєда С. В. Питання зберігання та використання анатомічного матеріалу людини для постмортальної репродукції в контексті російсько-української війни / Сєда Софія Володимирівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 112-118.