Проблема практичного мислення у психологічних дослідженнях

Ягупова, О.
Статтю присвячено аналізу основних підходів до дослідження практичного мислення у різних психологічних школах, представлені характерні риси практичного мислення та основні етапи його дослідження. Особлива увага звернута на результати досліджень класиків вітчизняної психології – Б. М. Теплова та С. Л. Рубінштейна.
The article analyzes the main approaches to the research of practical thought in different schools of psychological thought. It represents characteristic features of practical thought and main stages of its research. It particularly focuses on the research results of B. M. Teplov and S. L. Rubinstein – the native classical scholars of psychology.
дослідження практичного мислення, психологічні школи, риси практичного мислення, психологія, С. Л. Рубінштейн, Б. М. Теплов, features practical thinking, psychology, S. Rubinstein, B. Teplov
Ягупова О. В. Проблема практичного мислення у психологічних дослідженнях / Ягупова О. В. // Наукові записки НаУКМА. - 2007. - Т. 71 : Педагогічні, психологічні науки та соціальна робота. - С. 60-66.