Моренець, Володимир
Пульсари
Ця книжка – результат реалізації довгострокового й перспективного освітнього проекту Національного університету "Києво-Могилянська академія" під назвою "Докторська школа". Ідея створення ДШ виникла як логічний наслідок не абстрактного, а вельми конкретного розуміння Болонських зобов’язань України, в контексті яких і НаУКМА має включитися у загальноєвропейський освітній простір (ЕНЕА). За відсутності готових вітчизняних зразків це ставило перед нами завдання розробити і втілити власну трирівневу (або в європейській традиції - трициклову) модель вищої освіти, ще конкретніше – структуровані докторські програми за типом PhD.
Національний університет "Києво-Могилянська академія", Докторська школа НаУКМА, третій цикл освіти, докторантура, вступ до монографії
Моренець В. П. Вступ / Володимир Моренець // Докторські програми в Україні : досвід НаУКМА / [упоряд. Л. Пізнюк ; за наук. ред. В. Моренця] ; Нац. ун-т "Києво-Могилян. акад.". - Київ : [Пульсари], 2010. - С. 5-8.