Клименко, Зореслава Тамара
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Роботу присвячено визначенню видів експресивної лексики в фантастичному романі Наталії Матолінець "Варта у грі" на прикладах ситуацій із твору. Окреме місце займає професійний та магічний жаргон. Дослідження показало взаємозв’язок характерів і мовлення персонажів та персонажок.
The work is devoted to the type of defined expressive vocabulary in Nataliya Matolinets’ fantasy novel "Guard in the Game" (Varta u Hri) using examples of situations from the work. A special place is occupied by professional and magical jargon. The study showed the relationship between characters and speech of characters.
емоційно-експресивна лексика, розмовно-побутова лексика, вульгаризми, жартівливе мовлення, інтимно-ласкаве мовлення, діалектизми, жаргон, мовлення персонажів та персонажок, тези конференції, emotional and expressive vocabulary, types of vocabulary, speech of characters
Клименко З. Т. Емоційно-експресивна лексика у фантастичному романі Наталії Матолінець "Варта у грі" / Зореслава Тамара Клименко // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 67-71.